Vernostný program

Výhodný nákup pre každého


V prípade, že si v rámci vašej objednávky v našom internetovom obchode objednáte predné a zadné brzdové doštičky alebo trojicu filtrov (olejový, vzduchový a kabínový) pre vaše vozidlo, získavate automaticky pri fakturácii jednorázovú zľavu 15 % na tieto položky. Táto zľava vám bude premietnutá do cien až na faktúre, ktorá Vám príde spolu s tovarom. V prípade, že budete chcieť platiť prevodom na účet alebo kartou, bude Vám mailom zaslaná informácia o presnej sume k úhrade za vytvorenú objednávku. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami ani so zľavami získanými v zmysle nášho vernostného programu.

 

Chcete od nás viac ako len dobré ceny? Máme pre vás vernostný program!

 

Autobit.sk ponúka všetkým svojim klientom vernostný program, na základe ktorého môžete získať zaujímavé zľavy na Vaše nákupy. Tento vernostný program môžu využívať ako bežní zákazníci jednotlivci, tak aj obchodníci, autoservisy či iné fyzické alebo právnické osoby a organizácie.

 

V tomto vernostnom programe môžete získať zľavu od 5 do 10 % už po jednom nákupe. Všetci naši zákazníci sú u nás od prvého nákupu registrovaný automaticky. Robíme to preto, aby ste mali prehľad o objeme a histórii Vašich objednávok a rovnako Vám takto uľahčíme tvorbu ďalších objednávok, keďže systém si po Vašom prihlásení bude automaticky vedieť doplniť osobné údaje k objednávke sám a Vy ich už len potvrdíte. Pri Vašej prvej objednávke sa Vaše údaje automaticky uložia a na Váš mail dostanete automaticky vygenerované heslo, to si môžete kedykoľvek zmeniť prihlásením sa na svoj účet. Registrovať sa môžete aj bez nákupu, túto možnosť nájdete na hornej na ktorejkoľvek stránke nášho internetového obchodu. Pre všetkých zákazníkov ako bonus za ich záujem pripravujeme aj rôzne zaujímavé ponuky v spolupráci s našimi partnermi ako sú napríklad zľavy k nákupom tovarov a služieb v iných internetových obchodoch alebo drobé promo darčeky, ktoré Vám prídu v balení s Vašou objednávkou.

 

Ako a akú zľavu môžem získať?

Objem Vašich objednávok prekročí 500,00 € - získavate automaticky  5 % zľavu na všetky ďalšie nákupy

Objem Vašich objednávok prekročí 1000,00 € - získavate automaticky 7 % zľavu na všetky ďalšie nákupy

Objem Vašich objednávok prekročí 1500,00 € - získavate automaticky 10 % zľavu na všetky ďalšie nákupy

 

Objem Vašich objednávok sa ráta hneď od Vašej prvej objednávky a je časovo neobmedzený, takže sa na jednotlivé úrovne môžete prepracovať behom pár dní. Objem objednávok tvorí len hodnota predaného tovaru, čiže sa doň nezarátavajú osobitné služby, ktoré figurujú na faktúre, ako sú napríklad poplatok za dobierku alebo prepravné poplatky. Do objemu sa zarátavajú aj objednávky na zľavnený tovar. Aktuálny objem Vašich objednávok si viete ľahko zistiť po prihlásení na svoj aktivovaný účet. Tam máte zobrazenú aj aktuálnu hodnotu Vašej zľavy.

 

Ako a kedy sa vernostná zľava odpočíta?

Vaša vernostná zľava sa zobrazí a odráta automaticky po Vašom prihlásení na Váš účet. Všetky ceny pri produktoch budú percentuálne ponížené podľa výšky Vašej aktuálnej zľavy, jej aktuálne vyčíslenie nájdete na svojom účte. Každá objednávka sa do vernostného systému zarátava až po jej kompletnom vybavení (vytvorenie, úhrada, zaslanie, ukončenie). Ukončenie potvrdzuje internetový obchod vo svojom systéme. Pri prekročení limitu na vyššiu zľavu sa Vám zmena prejaví hneď pri ďalšom nákupe.

 

Na čo sa vernostná zľava nevzťahuje?

Vernostná zľava sa nevzťahuje na poštovné a kuriérske služby a bankové poplatky. Rovnako sa nevzťahuje na už zľavnený tovar a špeciálne jednorázové akcie alebo výpredaje.

 

 

Našim dobrým klientom a obchodným partnerom sme ochotní ponúknuť aj iné zaujímavé výhody.

 

Akékoľvek otázky k vernostnému programu nám môžete zaslať na e-mail info@autobit.sk alebo sa môžete informovať aj telefonicky na čísle 0915 965 521

 

Tím internetového obchodu Autobit.sk

 

 

© Copyright 2014  ORIGINAL SLOVAKIA s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS