Doprava a platby

ORIGINAL SLOVAKIA, s.r.o. svojim zákazníkom ponúka kuriérske služby pre dodávku našich tovarov, tieto služby nám zabezpečuje kuriérska spoločnosť ReMax Courier Service, spol. s r.o. Vaše objednávky Vám teda vieme doručiť až k Vám domov alebo na pracovisko už na druhý deň po objednaní (ak je tovar skladom). Pri výbere nášho partnera pre túto doplnkovú službu sme dbali predovšetkým na jeho skúsenosti, spoľahlivosť a dobré referencie, aby ste boli spokojní v maximálnej možnej miere.  Viac o tejto spoločnosti sa môžete dozvedieť na stránke > www.remax.sk          remax.gif

 

Naša spoločnosť stanovuje celkové ceny prepravy len na základe výberu spôsobu dodania tovaru, celková váha a spôsob platby už cenu neovplyvňuje.

Ceny sú platné pre posielanie zásielok v rámci Slovenskej Republiky, pre zasielanie do zahraničia nás prosím kontaktujte vopred.

 

 Spôsob dodania tovaru                     

Poplatok   

Možné spôsoby platby k vybranému spôsobu dodania tovaru

 Osobný odber        0,00 €    Možnosť platby hotovosťou, prevodným príkazom, platobnou kartou, vkladom na účet
 a-24-hod-doprava.jpg Doručenie zajtra        3,90 €    Možnosť platby dobierkou, prevodným príkazom, platobnou kartou, vkladom na účet
 a-24-hod-doprava.jpg Doručenie zajtra do 12:00 hod        8,00 €    Možnosť úhrady dobierkou alebo platobnou kartou ihneď pri objednávke
 a-24-hod-doprava.jpg Doručenie zajtra do 10:00 hod      10,50 €        Možnosť úhrady dobierkou alebo platobnou kartou ihneď pri objednávke
 a-24-hod-doprava.jpg Doručenie v Sobotu      10,50 €   Nutnosť osobného dojednania telefonicky

 a-24-hod-doprava.jpg Našim klientom zo Sabinova a užšieho okolia Košíc a Prešova vieme pri objednávke nad 50,00 € doručiť tovar ešte v deň objednania.

                        Prešov mesto vieme rovnako doručiť v deň objednania, no bez limitu na objednávku.

                        V prípade doručenia "ihneď" nás prosím po vytvorení objednávky štandardným postupom informujte telefonicky na č. 0915 965 521

 a-doprava-zadarmo.jpg Pri objednávkach nad 100,00 € je poštovné zdarma*

  *neplatí pri spôsobe dodania tovaru Doručenie zajtra do 12:00 hod a Doručenie zajtra do 10:00 hod

  *do hodnoty objednávky sa vždy ráta len hodnota objednaného tovaru v nákupných cenách bez poštových poplatkov

  *platí pre objednávky na doručené na území SR

 

  Doručenie do 10:00 hod alebo do 12:00 hod je možné využiť len pre vybrané lokality - zdroj Remax Courier Service

     w3055-dorucenie-mesta.jpg

  

 

Všetky uvádzané ceny sú vrátane DPH

 

Zahraničie

 

Pri doprave pre krajiny ako Česká Republika a ostatné zahraničie platia osobitné podmienky prepravy, tie sú priamo závislé od objemu, hodnoty, váhy zásielky, atď.. V každom prípade je ale zaslanie možné a po vzájomnej dohode sa vždy snažíme ponúknuť zákazníkovi čo najprijateľnejšiu alternatívu.

 

Výber prepravy

 

Spôsob a teda aj cenu prepravy si môžete vybrať v postupe objednávky pri vyplňovaní osobných údajov, kde si zaškrtnete jednu z možností. V prípade, že Vaša objednávka má hodnotu vyššiu ako 100,00 €, získavate automaticky výhodu dopravu zdarma. Táto výhoda ale neplatí v prípade, ak tovar chcete mať doručený už na druhý deň do 10:00 alebo 12:00 hodiny. Doručenie tovaru prebieha štandardným spôsobom a teda osobne poverenou osobou kuriérskej spoločnosti – kuriérom. Ten Vás bude kontaktovať telefonicky, pred doručením objednávky, preto je dôležité pri vyplňovaní objednávky vždy vyplniť správne telefónne (mobilné) číslo a v čase doručenia byť dostupný. V prípade, že zadáte nesprávny telefonický kontakt alebo sa s Vami kuriér nebude môcť spojiť ani po opakovanom volaní, môže dôjsť k znemožneniu doručenia tovaru.

Všetky objednávky doručené (a uhradené) po 15:00 hod môžu byť vybavované až na druhý deň, preto v prípade urgentnosti Vašej objednávky nás kontaktujte telefonicky na čísle 0915 965 521 a overte si stav objednávky.

Akékoľvek nedostatky alebo sťažnosti pri doručení tovaru nám prosím ohláste.

 

Platby

Okrem klasickej dobierky a osobného odberu ponúkame už vyššie spomenuté online platby cez Internet Banking a pomocou bežnej platobnej karty. Tieto online platby priamo z nášho internetového obchodu zabezpečuje spoločnosť TrustPay a.s., ktorú sme si rovnako vybrali vďaka jej referenciám a jej vysokej bezpečnostnej spoľahlivosti. Viac o tejto spoločnosti sa môžete dozvedieť na stránke > TrustPay.eu    trustpay-logo-transparent-150.png
visa-logo.jpg visa-logo-small.png maestro-logo.png mastercard.jpg mcsecure-logo-small.png

 

Platby prevodným príkazom, platobnou kartou a vkladom na účet je potrebné realizovať čo najskôr od vytvorenia objednávky, pretože objednaný tovar sa odosiela vždy po 15:00 hod v deň pripísania platby na náš účet.

Pre platbu bankovým prevodom použite po vytvorení objednávky možnosť Internet banking (Trust pay), pre platbu kartou možnosť Platobná karta (Trust card).

Tieto možnosti úhrady nájdete aj vo svojom zákazníckom účte v histórii objednávok po kliknutí na detail konkrétnej objednávky pre prípad dočasného technikého problému alebo ak by Ste si chceli platbu odložiť na neskôr.

Pri platbe bankovým prevodom je potrebné uviesť Variabilný symbol - tým je desať miestne číslo objednávky, ktoré nájdete v hornej časti zálohovej faktúry k Vašej objednávke.

Ak zákazník platí z iného účtu ako obvykle, je vhodné do poznámky v platobnom príkaze uviesť aj svoje štandardné osobné údaje (firemné údaje) pre rýchlejšie a presnejšie priradenie platby k správnej objednávke.

Osobitne upozorňujeme, že pripísanie platby bankovým prevodom (prevodným príkazom) na náš účet môže trvať aj niekoľko hodín až jeden deň od jej vytvorenia objednávajúcim.

Pri platbe vkladom na účet je potrebné udať správny Variabilný symbol - tým je desať miestne číslo objednávky, ktoré nájdete v hornej časti zálohovej faktúry k Vašej objednávke.

Platba hotovosťou je možná buď na prevádzke spoločnosti alebo pri doručení dobierkou (platba priamo kuriérovi). Za dobierku nie je možné platiť kartou, kuriérska spoločnosť nevyužíva prenosné platobné terminály.

Ak zákazník platí z iného účtu ako obvykle, je vhodné do poznámky ku vkladu uviesť aj svoje štandardné osobné údaje (firemné údaje) pre rýchlejšie a presnejšie priradenie platby k správnej objednávke.

 

Za prípadné komplikácie pri dodaní tovaru alebo platbách spôsobené predovšetkým zadaním zlých osobných (fakturačných) údajov kupujúcim v objednávke tovaru, nenesie spoločnosť ORIGINAL SLOVAKIA, s.r.o. žiadnu zodpovednosť, pozri viac v Obchodné podmienky bod 4.

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok volajte - 0915 965 521

 

Tím internetového obchodu Autobit.sk

© Copyright 2014  ORIGINAL SLOVAKIA s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS