Časté otázky - FAQ

Aká je cena a spôsob dopravy súčiastok?

Cena súčiastok je vždy len za konkrétny produkt a nezahŕňa teda prepravné poplatky, balné alebo iné doplnkové služby. Prepravné poplatky a balné neúčtujeme len pri jednorázovom odbere súčiastok v hodnote objednávky vyššej ako je 100,00 € a viac.

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na prevádzke predávajúceho, alebo si ho môžete nechať zaslať na svoju adresu alebo miesto kde sa aktuálne zdržujete jednou z možností prepravy, ktorú poskytujeme v spolupráci s našimi partnermi. Všetky informácie o doručení Vám radi sprístupníme aj telefonicky na čísle 0915 965 521 alebo na stránke Doručenie tovaru

 

Čo znamená skratka, číslo "OE"?

Jedná sa o označenie súčiastok a autodielov, za ktorým sa srkýva konkrétny typ s istými vlastnosťami, technickými parametrami a určením použitia. Zväčša má každý výrobca vlastné označenie pre svoje výrobky, preto môžete nájsť jednu súčiastku s rôznym označením, teda s rôznymi OE číslami. Najlepšou voľbou je v  takomto prípade je voliť súčiastku od originálneho výrobcu pred inými replikami.

 

Aká je záruka a reklamačný poriadok?

Všetky dôležité informácie o záručných podmienkach nájdete v našich Obchodných podmienkach v bode 8. Záruka a reklamácia tovaru.
Reklamačný poriadok nájdete na stránke Reklamačný poriadok

 

Čo ak si objednám súčiastku a nebude tá správna? Je možné zrealizovať výmenu?

Všetkým naším zákazníkom odporúčame objednávať tovar (súčiatky) po odbornom poradenstve so servisom alebo dostatočne znalým mechanikom. V prípade, že objednáte iný tovar ako reálne potrebujete, kontaktujte nás a radi Vám tovar vymeníme za ten, ktorý reálne potrebujete a máme ho v ponuke. 
 

Je nákup cez eshop www.autobit.sk bezpečný?

Všetci naši partneri sú renomované spoločnosti s dlhodobou praxou vo svojej oblasti, služby ktoré poskytujú považujeme za overené a bezpečné, preto nemusíte mať žiadne obavy o bezpečnú realizáciu Vašej objednávky od prvého kroku až po doručenie tovaru k Vám.

 

Za ako dlho obdržím objednaný tovar?

Ak máme tovar skladom, je možné doručenie aj na druhý deň od vytvorenia objednávky. Doručenie tovaru do Vašich rúk závisí aj od spôsobu prepravy, ktorý si vyberiete. V každom prípade pri akútnych požiadavkách odporúčame si preveriť dostupnosť tovaru telefonicky na 0915 965 521

 

Ako budem informovaný o termíne dodania tovaru?

Všetky informácie o priebehu spracovania Vašej objednávky Vám budú zasielané mailovou formou. Ak si želáte upovedomienie aj telefonickou formou, uveďte to prosím do objednávky v priestore pre poznámku.

 

Ako môžem za tovar zaplatiť?

Možnosti úhrady za tovar nájdete v Obchodných podmienkach v bode 4. Cena, platobné podmienky a prepravné, formy úhrady.

 

Čo keď nebudem zastihnutý na doručovacej adrese?

Všetci naši zákazníci sa potvrdením obchodných podmienok zaväzujú prevziať zásielku v stanovenom čase, termíne a mieste doručenia podľa uzatvorenej objednávky. V prípade, že sa tak nestane a nie sú ani schopní zabezpečiť náhradnú osobu na prevzatie, musia rátať s možnosťou navýšenia poplatkov za dopravu, respektíve za znovu zaslanie zásielky na ich adresu. To platí aj pri objednávkach presahujúcich 100,00 €

 

Je možné zakúpený tovar vrátiť?

Podľa obchodného zákonníka Slovenskej Republiky je možné vrátiť zakúpený tovar do 14 dní od jeho doručenia.

 

Čím sa líšite od konkurencie?

Spoločnosť ORIGINAL SLOVAKIA, s.r.o. ponúka svojim zákazníkom zaručene originálne súčiastky za skvelé ceny a k tomu ústretové a pohotové jednanie. Viac o našej spoločnosti a jej produktoch si môžete prečítať na stánke Jazdite s originálom

 

Čo ak si vytvorím objednávku cez víkend alebo štátny sviatok?

Vaša objednávka bude spracovaná v najbližší pracovný deň. Výnimkou môžu byť len osobitné dôvody predávajúceho (technická údržba eshopu), na ktorú by ste ale boli upozornení s informáciou o reálnom termíne vybavenia Vašej objednávky.

 

Akékoľvek Vaše ďalšie otázky môžete smerovať priamo na nás na info@autobit.sk alebo na telefónne číslo 0915 965 521.

 

Tím internetového obchodu Autobit.sk

© Copyright 2014  ORIGINAL SLOVAKIA s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS