O nás

ok-autobit.png

Spoločnosť ORIGINAL SLOVAKIA, s.r.o. je predajca originálnych autodielov prioritne pre korejské značky na našom trhu. Zámerom je poskytnúť prvotriednu kvalitu za rozumnú cenu, keďže našimi dodávateľmi sú priamo kórejský výrobcovia Hyundai MOBIS, CTR a Mando corp.. Sme presvedčení, že s kvalitou našich originálnych audodielov a služieb budete spokojní. Ako rozoznať kvalitný originál od nekvalitnej repliky nájdete na stránke > Jazdi s originálom

 

V prípade otázok alebo konkrétnych požiadaviek sa na nás smelo obráťte prostredníctvom vyplnenia kontaktného formulára alebo priamo na mobilnom čísle +421 915 965 521. Osobne nás môžete nájsť na adrese uvedenej v kontaktoch.

 

 

Bloková výnimka EU č.1400/2002 je v platnosti od 1.11.2004

 

V roku 2004 nastala v Slovenskej republike zásadná legislatívna zmena v odbore autoopravárenstva, a to uvedením platnosti "NARIADENIA KOMISIE (ES) č. 1400/2002 zo dňa 31. 7 2002 o použití čl. 81 odst. 3 Zmluvy na kategórie vertikálnych dohôd a jednania vo vzájomné zhode v odvetví motorových vozidiel" - skrátene nazývaná "Bloková výnimka". Bloková výnimka odzbrojuje niektoré neseriózne autorizované autoservisy, ktoré zneužívajú nevedomosť zákazníkov a zavádzajú ich o tom, že pokiaľ chcú mať platnú záruku na svojom novom vozidle, musia navštevovať autorizovaný servis aj pri úplne bežnom servise a údržbe vozidla.

 

Čo znamená Bloková výnimka?
Dáva možnosť prevádzať nezávislým servisom značkový servis, údržbu a opravy aj nových automobilov v záručnej dobe a to bez straty záruky. Je však samozrejme dodržanie postupov a rozsahu prác predpísaných výrobcom automobilu pri použití nielen originálnych, ale aj kvalitatívne rovnocenných náhradných dielov. Dáva možnosť prístupu k technickým informáciám, dielenským príručkám všetkých automobilov, t.zn. aj o nových automobiloch. Dáva možnosť prístupu k originálnym náhradným dielom, originálnej diagnostike a školeniam a to nediskriminačne, včas a použiteľným spôsobom na rovnakej úrovni ako autorizovaným servisom. To znamená kompletný prístup ku všetkým dátam týkajúcich sa opravy automobilu. Dáva možnosť nakupovať originálne a kvalitatívne rovnocenné náhradné diely, informácie a diagnostiku od nezávislých distribútorov náhradných dielov. kladie za cieľ predovšetkým zvýšiť konkurenciu v danom obore, a tým priniesť jednotlivým zákazníkom širšiu ponuku a zároveň aj finančnú výhodu pri nákupe a servise všetkých vozidiel.

 

Majiteľ nového vozidla v záručnej dobe už nemusí jazdiť do značkového autoservisu na bežnú údržbu a servis.
Bez straty záruky môže servisovať svoje auto v akejkoľvek autoopravovni, ktorá je odborne pripravená a použije originálne alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely. Výhodou je výrazne nižšia cena ako pri oprave v značkovom servise.

 

Aké opravy teda môže vykonať nezávislý servis?
Môže pre Vás vykonávať servisné prehliadky predpísané výrobcom, opravy a výmeny prevádzkou opotrebovaných dielov, opravy po havárii, atď.

 

Ako je to s náhradnými dielmi?
Až 80% všetkých dielov na vozidle, nepochádza od výrobcu automobilu. Trh s náhradnými dielmi bol vďaka blokovej výnimke otvorený, teda máte na výber diely priamo od výrobcov vozidiel, ale aj náhradné diely priamo od výrobcov a komponentov. Tieto diely sú úplne rovnaké a rozdiel je iba v cenovej relácii.

 

 

mobis-1logotype.jpg              ctr-logo.jpg              logo-mando-corporation1.jpg

 

             

 

Záruku kvality a originality našich produktov Vám môžeme doložiť aj certifikátom originality priamo od výrobcu, ktorý je neodeliteľnou súčasťou dokumentácie spojenej s prepravou objednaného tovaru až k nám.

 

 

certifikat-originality.jpg     certification-ctr.jpg

 

© Copyright 2014  ORIGINAL SLOVAKIA s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS