Veľkoobchodná spolupráca

Spoločnosť ORIGINAL SLOVAKIA, s.r.o. ponúka veľkoobchodnú spoluprácu, na základe ktorej je možné objednávať tovar vo zvýhodnených veľkoobchodných cenách. K nadviazaniu obchodnej spolupráce je potrebné zaslať fakturačné údaje Vašej spoločnosti a kópiu príslušných dokumentov na kontaktný email, prípadne je potrebné si dohodnúť osobné stretnutie s našim obchodným zástupcom.
Všetky potrebné kontakty nájdete na podstránke > Kontakt

 

Pri veľkoobchodných objednávkach si tovar objednávate rovnakou formou ako bežný zákazník, čiže sa musíte najprv registrovať.

 

Chcem sa registrovať teraz > Registrácia

 

Následne vám na základe našej dohody bude vytvorená zľava pre váš nákup, ktorú uvidíte na svojom účte a rovnako sa po Vašom prihlásení na svoj účet automaticky upravia aj ceny pri jednotlivých produktoch. Na Vašom účte je po registrácii potrebné vyplniť všetky potrebné údaje, prípadne ak sme ich už vyplnili za Vás je potrebné ich skontrolovať. Na základe, týchto údajov Vám bude tovar fakturovaný a odosielaný. Rovnako sa na Vašom účte bude ukladať história všetkých Vašich objednáok a budete tak mať stále prehľad o Vašich uskutočnených odberoch. Všetky dôležité obchodné podmienky nájdete na podstránke > Obchodné podmienky, informácie o doprave a možnostiach platby nájdete na podstránke > Doprava a platby

Osobitné požiadavky na dopravu alebo splatnosť, prípadne akékoľvek iné náležitosti je možné dohodnúť najlepšie na osobnom stretnutí, prípadne formou emailu. 

 

Na spoluprácu sa teší

 

Tím internetového obchodu Autobit.sk

© Copyright 2014  ORIGINAL SLOVAKIA s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS