CTR

Korea Central Co. Ltd. (CTR) je výrobcom a dodávateľom riadiacich a podvozkových komponentov priamo do prvovýroby na montážne linky zahraničných značiek ako sú Audi, BMW, Ford, GM, Chrysler a rovnako aj pre všetky typy vozidiel, ktoré sú vyrábané v domácej Kórei. Spoločnosť Korea Central Co. Ltd. je držiteľom certifikátov ISO9001 a QS9000, predovšetkým vďaka neustálemu úsiliu o zlepšenie kvality svojich produktov a môže pochváliť ocenením "6 Sigma Company of Excellence", udeľované spoločnosťou Hyundai Motor Company. Na základe špičkového vývoja kľúčových technológií v oblasti výroby riadiacich a podvozkových autodielov a aktívnej spolupráce s niektorými renomovanými akademickými a priemyselnými inštitúciami a vlastným know-how, sa snaží neustále vyrábať a dodávať autodiely svetovej kvality. Základnými hodnotami a cieľomi spoločnosti je ponúknuť pohodlie a šťastie rodinám a zákazníkom prostredníctvom vytvárania hodnôt a spokojnosti vďaka svojim produktom výborej kvality.

 

ctr-logo.jpg

 

 

 

 

Spoločnosť Korea Central Co. Ltd. funguje od roku 1994 a aktuálne sa jej centrála (Tea Angie) nachádza v Jeonbuk Iksan, centrála je zároveň obchodným oddelením hlavných produktových odvetví so zamerením na riadiacie a podvozkové  komponenty a s osobitným zameraním sa na najväčších klientov, ktorými sú automobilové značky Hyundai, Kia, Ssangyong, GM a TATA. Svoje výrobné prevádzky má okrem domácej Kórei aj v Číne a Indii.

 

hyundai.jpg          tata-block-closures-m1-560x420.jpg          gm-logo.jpg          ssangyong.jpg          kia.jpg

 

 

 

Korea Central Co. Ltd. patrí pod T & G Co., Ltd. táto výrobná korporácia je svetovou jednotkou v poskytovaní automobilových súčiastok pre domáce i zahraničné výrobné podniky zamerané na autodiely, konkrétne na riadiace a závesné podvozkové systémy pre automobily. T & G Co., Ltd. sa rovnako môže pochváliť certifikátmi medzinárodných štandardov kvality, ktoré nadobudla vďaka neustálemu zlepšovaniu kvality svojej výroby (ISO9001, QS9000, ISO14001, TS16949). Všetko úsilie tejto spoločnosti je zamerané na vývoj, kvalitu a enviromentálny prístup k vývoju a smerovaní výroby, k čomu napomáha aj silná spolupráca so silnými podnikmi vďaka dlhoročným priemyselným väzbám a rovnako aj práca s vysokými školami.

 

 

0057.jpg        podv-crt.png     ctr.jpg

 

ci-1.jpg

 

Všetky informácie a ďaleko viac môžete nájsť na stránke spoločnosti CTR  > http://en.koreactr.com

 

Tím internetového obchodu Autobit.sk

                              

© Copyright 2014  ORIGINAL SLOVAKIA s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS